Kontakt

Ultima Kindlustusmaakler OÜ

Reg nr. 12626472

Tartu mnt 53, Tallinn (4. korrus), 10115

E-post: info@ultimakindlustus.ee

Telefon: +372 6819 819

IBAN EE041010220230146229

 

Kuidas kohale jõuda?

 

Meie meeskond:

Janek Ploom
Janek Ploom – Tegevjuht

 +372 5600 4218

flag_eeflag_gbflag_ruflag_fi

janek@ultimakindlustus.ee

Ruth Mägi
Ruth Mägi – Juhiabi-kindlustusmaakler

 +372 5680 3604

flag_eeflag_gbflag_ruflag_fi

ruth.magi@ultimakindlustus.ee

Tavo Kruup
Tavo Kruup – Kindlustusmaakler / kahjukäsitluse spetsialist

 +372 5656 9457

flag_eeflag_gbflag_ruflag_fi

tavo@ultimakindlustus.ee

Sirje Sildver
Sirje Sildver – Kindlustusmaakler

 +372 5645 8855

flag_eeflag_ru

sirje@ultimakindlustus.ee

Olga Tarassova
Olga Tarassova – Kindlustusmaakler

+372 506 8178

flag_eeflag_ruflag_ua

 olga@ultimakindlustus.ee

Marina Nazarenko
Marina Nazarenko – Kindlustusmaakler

+372 5566 3791

flag_eeflag_ru

 marina.nazarenko@ultimakindlustus.ee

Iraida Kravchenko
Iraida Kravchenko – Kindlustusmaakler

+372 5559 0206

flag_ru

 Iraida.Kravchenko@ultimakindlustus.ee