Kontakt

Ultima Kindlustusmaakler OÜ

Reg nr. 12626472

Pärnu mnt 139f (5. korrus), 11317.

E-post: info@ultimakindlustus.ee

Telefon: +372 681 9819

IBAN EE041010220230146229

Kuidas kohale jõuda?

Meie meeskond:

Janek Ploom
Janek Ploom – Tegevjuht

 +372 5600 4218

flag_eeflag_gbflag_ruflag_fi

janek@ultimakindlustus.ee

Anneli Pärtel
Anneli Pärtel – Kindlustusmaakler/juhiabi

 +372 5625 1643

flag_eeflag_gb

anneli.partel@ultimakindlustus.ee

Merle Lõbus
Merle Lõbus – Kindlustusmaakler/personali- ja klienditeenindusjuht

 +372 5308 8136

flag_eeflag_gbflag_ru

merle.lobus@ultimakindlustus.ee

Ruth Mägi
Ruth Mägi – Kindlustusmaakler

 +372 5680 3604

flag_eeflag_gbflag_ruflag_fi

ruth.magi@ultimakindlustus.ee

Tavo Kruup
Tavo Kruup – Kindlustusmaakler / kahjukäsitluse spetsialist

 +372 5656 9457

flag_eeflag_gbflag_ruflag_fi

tavo@ultimakindlustus.ee

Sirje Sildver
Sirje Sildver – Kindlustusmaakler

 +372 5645 8855

flag_eeflag_ru

sirje@ultimakindlustus.ee

Olga Tarassova
Olga Tarassova – Kindlustusmaakler

+372 506 8178

flag_eeflag_ruflag_ua

 olga@ultimakindlustus.ee

Marina Nazarenko
Marina Nazarenko – Kindlustusmaakler

+372 5566 3791

flag_eeflag_ru

 marina.nazarenko@ultimakindlustus.ee

Reet Lahesalu
Reet Lahesalu – Kindlustusmaakler

 +372 5256 433

flag_eeflag_ru

reet.lahesalu@ultimakindlustus.ee

Iraida Kravchenko
Iraida Kravchenko – Kindlustusmaakler

+372 5559 0206

flag_ru

 Iraida.Kravchenko@ultimakindlustus.ee